עגלת הקניות

העגלה שלך ריקה

הוספת מוצרים נוספים

משלוחים והחזרות

 • זמני הכנה
  בעת בחירת אפשרות המשלוח הרצויה יש לזכור כי זמן המשלוח אינו כולל את הזמן הדרוש להכנת הפריטים לשליחה. הזמנות נשלחות תוך 14 ימי עסקים מאישור ההזמנה (לא כולל יום ההזמנה). במידה והפריט מוכן וקיים במלאי הוא ישלח מהסטודיו בתוך 2-3 ימי עסקים. ניתן ליצור איתנו קשר באופן ישיר על מנת לזרז את תהליך השילוח.
 • כמה זמן יקח להזמנה שלי להגיע?
  הפריטים החדשים שלך יצאו לדרך תוך 14 ימי עסקים מאישור ההזמנה. רוב הפריטים מוכנים לפי הזמנה, אנחנו מעריכה את הסבלנות שלכם. אם יש צורך לזרז את ההזמנה, אנא ידעו אותנו. לאחר שהחבילה יצאה מהסטודיו, זמן המשלוח בפועל תלוי בשירות המשלוח שנבחר. כאמור, זמני המשלוח אינם כוללים את זמן ההכנה של ההזמנה בסטודיו. לפרטים נוספים, ראו מטה ״אפשרויות משלוח״
 • אילו אפשרויות משלוח מוצעות?
  ניתן לבחור באיסוף עצמי מהסטודיו בחיפה, פרטים מטה. משלוח עד הבית 3-5 ימי עסקים אחרי השליחה - מחיר מוזל - 35 ש״ח. חינם בהזמנות מעל 350 ש״ח!
 • אספקה ומשלוחים
  אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות דואר ישראל, דואר שליחים או באמצעות דואר רשום. האספקה מבוצעת במסגרת הזמן שהובטח במכירה. סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה תחת הפריטים שבחר המזמין לרכוש וייגבה בעת ביצוע ההזמנה. עם זאת, יובהר, כי ככל וזמן השילוח יתארך בשל אילוצי חברות השילוח, לא תהא כל טענה למזמין כלפי סטודיו דווקא בעניין.. במידה ולא הודיע הלקוח על פגם כלשהו במוצר תוך 24 שעות מיום קבלתו, הדבר מהווה הודעה כי לא נפל כל פגם וללקוח/ או המזמין לא תהיה כל טענה כנגד החברה או האתר לקיומו של פגם במוצר. המוצרים שהוזמנו יסופקו לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, בתנאי שבבעלות המזמין כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.
 • האם יש איסוף עצמי מהסטודיו?
  ניתן להגיע לסטודיו שלנו בתיאום מראש על מנת לאסוף הזמנה שביצעתם באתר. הסטודיו שלנו ממוקם כיום ברחוב דרך העצמאות 39, חיפה. כאשר ההזמנה תהיה מוכנה, ניצור קשר לעדכון ותיאום האיסוף.
 • איך ניתן להגיע לסטודיו?
  כרמלית מרחק של כ-10 דקות הליכה מהסטודיו. תחנת רכבת חיפה מרכז השמונה מרחק של כ- 5 דקות הליכה מהסטודיו. קווי מטרונית מדרום ומצפון.
 • מהי הזמנה מיוחדת?
  לפריטים מסוימים יש תהליך הכנה מורכב וארוך יותר, ולכן אנחנו מייצרים אותם במהדורות קטנות או בהזמנה מותאמת אישית. ההזמנה תשלח כאשר כל הפריטים בה יהיו מוכנים.
 • האם ניתן להחזיר מוצר?
  אנחנו רוצים שתאהבו ותיהנו מהרכישה שלכם! אם מסיבה כלשהי זה לא המקרה, אנחנו מקבלים החזרות עד 14 ימים מיום קבלת החבילה. אנא שלחו לנו דוא"ל ל- hello@studiodavka.com כדי לקבל את הפרטים. החזר כספי יתקבל לאמצעי התשלום המקורי. לא יינתן החזר כספי למוצר שהוזמן בהזמנה מותאמת אישית או על פי מידה שלא בסטנדרט. יש להחזיר את הפריטים במצבם המקורי ובאריזתם המקורית, כדי להגן עליהם בדרכם. ברגע שהפריטים יחזרו לסטודיו שלנו, במצבם המקורי ושלא נעשה בהם שימוש, נעבד את ההחזר בהתאם לצורת התשלום בה בוצעה העסקה. לידיעתכם, חיובי המשלוח אינם ניתנים להחזרה, ואתם חייבים לשלם עבור המשלוח החוזר. ~ פריטים שנרכשו במבצע הינם מכירה סופית, ואינם ניתנים להחלפה או החזרה.
 • האם ניתן להחליף מוצר?
  בטח! כל עוד לא נעשה בו שימוש, הוא באריזתו המקורית, ולא נקנה במבצע - נשמח למצא לו בית חדש ואוהב. אנחנו מקבלים פריטים להחלפה עד 14 ימים מיום קבלת החבילה. אנא שלחו לנו דוא"ל ל- hello@studiodavka.com כדי לקבל את כל הפרטים.